+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

Oferowane przez naszą firmę zabezpieczenia z tektury umożliwiają stabilne utrzymanie transportowanego przedmiotu w jednej pozycji. Chronią go przed przesuwaniem się wewnątrz opakowania oraz obijaniem o boki kartonu, zmniejszając ryzyko uszkodzenia lub zarysowania w czasie doręczania przesyłki. Są one skuteczne, a przy tym lekkie, dzięki czemu nie zwiększają kosztów transportu.

Wypełnienia tekturowe

Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, co przekłada się na dynamiczny wzrost zapotrzebowania na produkty chroniące zawartość przesyłki przed zniszczeniem podczas transportu. W takiej roli świetnie sprawdzają się wypełnienia tekturowe, które stanowią nowoczesną alternatywę dla folii bąbelkowej oraz wkładów foliowych. Z powodzeniem zastępują one wciąż stosowane kawałki starych gazet, które nie zapewniają przewożonym produktom wystarczającej ochrony, a przy tym wyglądają nieprofesjonalnie. Warto więc zaprezentować swoim klientom liczne zalety płynące z wykorzystania wypełnień tekturowych, które są już z powodzeniem stosowane przez przedstawicieli niemal wszystkich gałęzi przemysłu.

wypełnienie kartonowe, wkład wzmacniający z tektury

Korzyści ze stosowania wypełnień i zabezpieczeń z tektury

Ekologiczne, tanie i skuteczne – oto 3 słowa, które najlepiej opisują produkowane przez nas wypełnienia tekturowe. W przeciwieństwie do folii zawierają one naturalne składniki, które nie zanieczyszczają środowiska, ponieważ po zużyciu mogą zostać poddane recyklingowi. Koszt wyprodukowania wypełnień tekturowych jest niski, co sprawia, że zakup ekologicznych zabezpieczeń staje się opłacalny. Wykorzystanie zabezpieczeń z tektury umożliwia natomiast ustabilizowanie i skuteczną ochronę przewożonych produktów przed wstrząsami oraz ewentualnym zniszczeniem. Co istotne, estetyczne wypełnienia mają uniwersalne zastosowanie – sprawdzają się zarówno w branży spożywczej, jak i kosmetycznej, chemicznej czy wielu innych dziedzinach przemysłu. Mogą z nich skorzystać niemal wszyscy klienci, dlatego pamiętaj o tym, by zawsze mieć w magazynie zapas naszych produktów.

Close Menu
Producent opakowań kartonowych