Oferowane przez naszą firmę zabezpieczenia z tektury umożliwiają stabilne i bezpieczne utrzymanie transportowanego przedmiotu w jednej pozycji. Chronią go przed przesuwaniem się wewnątrz opakowania oraz obijaniem o boki kartonu, zmniejszając ryzyko uszkodzenia lub zarysowania w czasie doręczania przesyłki. Są one skuteczne, a przy tym lekkie, dzięki czemu nie zwiększają kosztów transportu.

Coraz więcej osób robi zakupy przez Internet, co przekłada się na dynamiczny wzrost zapotrzebowania na produkty chroniące zawartość przesyłki przed zniszczeniem podczas transportu. W takiej roli świetnie sprawdzają się  miękkie, amortyzujące wypełnienia tekturowe, które stanowią nowoczesną i ekologiczną alternatywę dla folii bąbelkowej oraz wkładów foliowych. Z powodzeniem zastępują one wciąż stosowane kawałki starych gazet, które nie zapewniają przewożonym produktom wystarczającej ochrony, a przy tym wyglądają nieprofesjonalnie. Warto więc zaprezentować swoim klientom liczne zalety płynące z wykorzystania wypełnień tekturowych, które są już z powodzeniem stosowane przez przedstawicieli niemal wszystkich gałęzi przemysłu.

Więcej informacji o wypełnieniach amortyzujących i sposobie ich pakowania oraz wysyłki przeczytasz na poniższej podstronie:

Papierowe wypełniacze tekturowe do paczek

wypełnienia papierowe do paczek
wypełniacze z papieru

Wypełnienia tekturowe - sztywne, stabilizujące

W niektórych branżach (m.in. w maszynowej, meblarskiej, i inne) produkty pakowane w kartony tekturowe wymagają bardzo specjalistycznych i spersonalizowanych oraz sztywnych wkładów tekturowych. Bardzo dobrze stabilizują one pakowany produkt a jednocześnie znacząco zwiększają parametry wytrzymałościowe całego opakowania. Jednocześnie, tak zapakowane produkty prezentują się bardzo estetycznie i profesjonalnie.

wypełnienie kartonowe, wkład wzmacniający z tektury
wypełnienie tekturowe sztywne fefco 940
wkład tekturowy sztywny fefco 940

Kształt sztywnych wkładów tekturowych jest praktycznie dowolny. Projektujemy, przygotowujemy prototypy i testujemy razem z klientem koncepcję opakowania aż do spełnienia wszystkich wymagań. Wkłady tego typu mogą idealnie przylegać do produktu, służyć do bezpiecznego ułożenia na palecie elementów o nieregularnych kształtach a nawet pozwalają układać takie wyroby po kilka warstw bez utraty stabilności i bezpieczeństwa przesyłki.

wkłady personalizowane

Korzyści ze stosowania wypełnień i zabezpieczeń z tektury

Ekologiczne, tanie i skuteczne – oto 3 słowa, które najlepiej opisują produkowane przez nas wypełnienia tekturowe. W przeciwieństwie do folii zawierają one naturalne składniki, które nie zanieczyszczają środowiska, ponieważ po zużyciu mogą zostać poddane recyklingowi. Koszt wyprodukowania wypełnień tekturowych jest niski, co sprawia, że zakup ekologicznych zabezpieczeń staje się opłacalny. Wykorzystanie zabezpieczeń z tektury umożliwia natomiast ustabilizowanie i skuteczną ochronę przewożonych produktów przed wstrząsami oraz ewentualnym zniszczeniem. Co istotne, estetyczne wypełnienia mają uniwersalne zastosowanie – sprawdzają się zarówno w branży spożywczej, jak i kosmetycznej, chemicznej czy wielu innych dziedzinach przemysłu. Mogą z nich skorzystać niemal wszyscy klienci, dlatego pamiętaj o tym, by zawsze mieć w magazynie zapas naszych produktów.