Zapakowanie towaru to sposób na jego zabezpieczenie oraz łatwy transport i magazynowanie. Kartony Gdynia od GAMAR to szerokie możliwości ich personalizacji i dopasowania Twojego biznesu. Zamiast wybierać przypadkowe opakowania, postaw na indywidualne rozwiązania wyprodukowane zgodnie z cechami Twojego asortymentu. Przekonaj się, że opakowania kartonowe Gdynia wykonane we współpracy z GAMAR, pozytywnie wpłyną na Twoją firmę.

Profesjonalny producent kartonów Gdynia – dlaczego warto wybrać GAMAR?

GAMAR jako producent kartonów z doświadczeniem zdobywanym od 1995 roku proponuje współpracę pełną korzyści. Warto nas wybrać z następujących powodów:

  • nowoczesny park maszynowy, pozwala nam wykonywać precyzyjne opakowania kartonowe,
  • szeroki wybór rodzajów tektury, dopasowany do rodzaju produktu i warunków jego składowania czy transportowania,
  • opakowania tekturowe Gdynia wykonane na indywidualne zamówienie i projekt dopasowany do specyfikacji produktów,
  • dostarczenie prototypów wykonanych opakowań kartonowych Gdynia na potrzeby testów oraz możliwość wykonania rysunkowych instrukcji pakowania produktów,
  • atrakcyjne warunki stałej współpracy, obejmujące stany magazynowe i możliwość wysyłki już w 24 h.

GAMAR to producent kartonów Gdynia, który wytwarza dziesiątki rodzajów opakowań w różnych rozmiarach i z rozmaitych gatunków tektury. Przekonaj się, że warto postawić na doświadczonego kontrahenta.

Sprawdź:

Solidne kartony Gdynia – świetne zabezpieczenie w transporcie i magazynowaniu

Kartony Gdynia od GRAMAR to możliwość wyboru materiału, z którego zostaną wyprodukowane pudełka. Wykorzystujemy standardowe parametry tektury, jak i te, które zapewnią użytkowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. To bowiem nawet 7 warstw tektury, 12 mm grubości i gramatura do 2000 g/m2. Takie parametry sprawiają, że opakowania tekturowe od producenta kartonów Gdynia sprawdzą się w wielu rozmaitych zastosowaniach.

Odpowiednie kartony do pakowania to jedno, a zabezpieczenia z tektury to drugie, nie mniej istotne zagadnienie. Zadbaj o to, by podczas transportu Twoja paczka była zabezpieczona od zewnątrz, jak i wewnątrz, wykorzystując:

Opakowania kartonowe i tekturowe Gdynia od GAMAR – jakość od 1995 roku

Pudełka kartonowe i opakowania tekturowe Gdynia z naszej oferty to możliwość uniwersalnego wykorzystania oraz zaskakująca wytrzymałość. Wszystkie produkowane w GAMAR kartony są dostępne zarówno dla firm produkcyjnych, jak i branży detalicznej oraz e-commerce. Świetnym sposobem na budowanie rozpoznawalności swojego biznesu są opakowania kartonowe z nadrukiem. Możemy nanieść każdą grafikę oraz napis, które pozwolą na wyróżnienie się z tłumu. Zapraszamy!

Obszar naszego działania

Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Karton paletowy obwoluta dno wieko do zszyciaf310