Solidne i wytrzymałe kartony Tczew to jeden z ważniejszych elementów, gdy na jakimkolwiek etapie zachodzi konieczność przechowywania, transportu lub magazynowania produktów. Opakowanie sprawdzi się jako zabezpieczenie artykułów oraz jako znaczące ułatwienie ich przenoszenia. GAMAR to producent kartonów Tczew, który oferuje swoim klientom opakowania tekturowe, będące efektem doświadczenia, wiedzy i kompetencji.

Kartony Tczew dopasowane do Twoich potrzeb – szeroki wybór rodzajów

Opakowania kartonowe Tczew to nie tylko zwykłe, znane praktycznie każdemu pudła. W GAMAR umożliwiamy wykonanie kartonów dopasowanych do specyfiki branży, firmy, a nawet konkretnego artykułu z Twojej oferty.

Decydując się na zamówienie kartonów Tczew pod Twoje potrzeby, zapewnimy kompleksową współpracę. Przeprowadzimy dogłębną analizę, która pozwoli nam stworzyć optymalny projekt oraz przedstawienie prototypów do testowania. Zanim przejdziemy do wytwarzania opakowań kartonowych Tczew, omówimy:

  • rodzaj, wagę, wielkość i kształt przechowywanych produktów,
  • sposoby pakowania i transportowania, np. przez kuriera,
  • warunki składowania i magazynowania, w tym temperatura, wilgotność powietrza.

GAMAR jako producent opakowań kartonowych Tczew dba o to, by jak najlepiej dopasować rozwiązania do oczekiwań klienta. Często w projektowaniu wykorzystujemy próbki produktów, które umożliwiają nam stworzenie optymalnego rozwiązania.

Dostępne propozycje opakowań to m.in.:

Opakowania kartonowe Tczew – postaw na jakościowe materiały

Materiał, z którego zostaną wykonane kartony Tczew to podstawa, która bezpośrednio wpływa na ich jakość i trwałość. W zależności od parametrów tektury uzyskamy oczekiwany rezultat. Dobierzemy idealne właściwości, dopasowując:

  • ilość warstw – proponujemy 3, 5 lub 7,
  • grubość – od 1 do 12 mm,
  • kolor – szara lub bielona,
  • gramatury – już od 200g/m2 do nawet 2000 g/m2.

Opakowania kartonowe Tczew to jedno, a warto zadbać także o zabezpieczenia z tektury, w tym:

Powyższe elementy sprawią, że pudełka kartonowe będą zabezpieczone zarówno z zewnątrz, jak i w środku.

Kartony z nadrukiem i wiele więcej od producenta kartonów Tczew

Rodzaj kartonów Tczew, którw wykorzystasz w swojej działalności, jest uzależniony od szeregu czynników. Możesz liczyć na nasze wsparcie w wyborze optymalnego rozwiązania. GAMAR to także personalizowane kartony z nadrukiem Tczew, które pozwolą na budowanie rozpoznawalności i świadomości marki. Umożliwiamy naniesienie dowolnej grafiki lub nadruku w dowolnym miejscu – to ogromne możliwości zareklamowania Twojej firmy. Dedykowane opakowania kartonowe z nadrukiem podniosą walory wizualne paczki.

Postaw na solidne kartony do pakowania od producenta opakowań tekturowych Tczew, który działa od 1995 roku. Zapraszamy!

Obszar naszego działania

Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Karton paletowy obwoluta dno wieko do zszyciaf310