+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

W pierwszych latach działalności firma Gamar miała zasięg lokalny. Wraz z rozwojem powiększaliśmy park maszynowy i zatrudnienie. W 2001 roku wybudowana została nowa hala produkcyjno-magazynowa oraz zakupiono pierwszą drukarkę fleksograficzną. Kolejne lata rzetelnej pracy zaowocowały wybudowaniem i zakupem następnych hal produkcyjnych i magazynowych, nabyciem szeregu maszyn produkcyjnych oraz rozbudową własnej floty transportowej.

Na rok 2018 zaplanowana jest budowa magazynu wysokiego składowania na którą już uzyskaliśmy pozwolenie, wdrożenie informatycznego systemu zarządzania klasy ERP oraz zakończenie wdrażania i certyfikacja standardu ISO.

W 2012 roku forma Spółki Cywilnej została zastąpiona Sp. z o.o. Spółką Komandytowo-Akcyjną a następnie po 2 latach Sp. z o.o. Spółką Komandytową. Mimo kilku zmian formy prawnej działalności gospodarczej do dnia dzisiejszego jesteśmy firmą z 100% kapitałem polskim.

Współpracujemy z firmami z prawie wszystkich branż. Znamy wymagania rynku produkcji przemysłowej branż obróbki drewna, tworzyw sztucznych, metali, jak również bardziej zaawansowanych technologii specjalistycznych. Doskonale radzimy sobie z projektowaniem i produkcją opakowań dla branży spożywczej charakteryzującej się trudnymi dla papieru warunkami niskich temperatur i wysokich wilgotności.

Dostawy do klientów realizujemy naszymi samochodami ciężarowymi lub z pomocą współpracujących z nami firm transportowych. Produkowane przez nas opakowania z powodzeniem trafiają do klientów z krajów skandynawskich, Niemiec, Danii i Holandii.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie – znając specyficzne wymagania możemy w pełni spełnić jego oczekiwania.

Nasze podstawowe wyznaczniki działania to:

  • doskonały kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb
  • wspólne opracowanie rozwiązania
  • wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny
  • terminowe dostawy zapewnione głównie przez własne środki transportu
  • elastyczność terminów płatności
Close Menu
Producent opakowań kartonowych