Informacje o firmie, producencie kartonowych opakowań Gamar

W pierwszych latach działalności firma Gamar miała zasięg lokalny. Wraz z rozwojem powiększaliśmy park maszynowy i zatrudnienie. W 2001 roku wybudowana została nowa hala produkcyjno-magazynowa oraz zakupiono pierwszą drukarkę fleksograficzną. Kolejne lata rzetelnej pracy zaowocowały wybudowaniem i zakupem następnych hal produkcyjnych i magazynowych, nabyciem szeregu maszyn produkcyjnych oraz rozbudową własnej floty transportowej.

W roku 2019 zakończono budowę magazynu wysokiego składowania i rozpoczęto wdrażenie branżowego informatycznego systemu zarządzania klasy ERP oraz wdrażanie i certyfikację standardu ISO.

W 2012 roku forma Spółki Cywilnej została zastąpiona Sp. z o.o. Spółką Komandytowo-Akcyjną a następnie po 2 latach Spółką z o.o. Spółką Komandytową. Od kwietnia 2021 funkcjonujemy jako Spółka Jawna. Mimo kilku zmian formy prawnej działalności gospodarczej ciągle jesteśmy firmą rodzinną z 100% kapitałem polskim.

Współpracujemy z firmami z prawie wszystkich branż. Znamy wymagania rynku produkcji przemysłowej branż obróbki drewna, tworzyw sztucznych, metali, jak również bardziej zaawansowanych technologii specjalistycznych. Doskonale radzimy sobie z projektowaniem i produkcją opakowań dla branży spożywczej charakteryzującej się trudnymi dla papieru warunkami niskich temperatur i wysokich wilgotności.

Dostawy do klientów realizujemy naszymi samochodami ciężarowymi lub z pomocą współpracujących z nami firm transportowych. Produkowane przez nas opakowania z powodzeniem trafiają do klientów z krajów skandynawskich, Niemiec, Danii i Holandii.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie – znając specyficzne wymagania możemy w pełni spełnić jego oczekiwania.

Nasze podstawowe wyznaczniki działania to:

  • doskonały kontakt z klientem i zrozumienie jego potrzeb
  • wspólne opracowanie rozwiązania
  • wysoka jakość produktów i konkurencyjne ceny
  • terminowe dostawy zapewnione głównie przez własne środki transportu
  • elastyczność terminów płatności