Producent opakowań kartonowych Gamar to firma, której można zaufać. Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych z wykorzystaniem maszyn, gwarantujących utrzymanie wysokiej jakości artykułów. Dysponujemy kilkoma halami produkcyjno-magazynowymi, które sukcesywnie wyposażamy w nowe sprzęty, pozwalające zoptymalizować proces produkcji i skrócić terminy dostaw do klientów. O naszym ciągłym rozwoju świadczy, m.in. niedawno wybudowany magazyn wysokiego składowania.

Produkcja opakowań kartonowych | Kartony składane

Proces produkcji opakowań kartonowych

Realizowana przez nas produkcja kartonów jest procesem częściowo zautomatyzowanym, dzięki temu możemy oferować bogaty wachlarz artykułów m.in. pudełka fasonowe, których precyzyjne kształty są efektem zastosowania wysokiej klasy wykrojników. Wykorzystanie tych maszyn pozwala nam dostosować specyfikę produktu do oczekiwań klienta – możemy zaproponować Państwu kartony w dowolnym kształcie oraz rozmiarze, opakowania kartonowe z nadrukiem lub bez. Dokładność maszynowych cięć sprawia, że kartony fasonowe mogą być składane przez pracowników bez konieczności użycia kleju, co pozwala usprawnić pracę i zmniejszyć koszty. Produkujemy też m.in. kartony i pudełka klapowe, które wytwarzamy przy użyciu automatów wycinających, co pozwala obniżyć koszty finalne opakowania. Proces produkcji opakowań kartonowych planujemy zawsze w taki sposób, by zmaksymalizować korzyści naszych klientów. Producent kartonów Gamar wyróżnia się dużym doświadczeniem i wie jak spełnić oczekiwania zamawiających.

Pudła kartonowe produkcja
Produkcja opakowań kartonowych
Produkcja kartonów

Nasze maszyny do produkcji kartonów

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą m.in. automaty wycinające, maszyny sztancujące, drukarki fleksograficzne i sklejarki. Dzięki nim możemy oferować Państwu rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i umożliwiające zoptymalizowanie kosztów. Produkcja opakowań kartonowych jest zautomatyzowana, a o naszej dbałości o wysoką jakość artykułów świadczy wdrażanie i certyfikacja systemu ISO. Nieustannie udoskonalamy wszystkie aspekty związane z produkcją opakowań kartonowych, zapewniając naszym klientom bogatą ofertę, wysoką jakość usług i dostęp do rozwiązań ściśle odpowiadających ich bieżącym potrzebom. Jeśli potrzebny Ci sprawdzony producent pudełek kartonowych, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sprawdź także:

kartony z wykrojnika