Firma Gamar specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych z wykorzystaniem maszyn, gwarantujących utrzymanie wysokiej jakości artykułów. Dysponujemy kilkoma halami produkcyjno-magazynowymi które sukcesywnie wyposażamy w nowe sprzęty, pozwalające zoptymalizować proces produkcji i skrócić terminy dostaw do klientów. O naszym ciągłym rozwoju świadczy, m.in. niedawno wybudowany magazyn wysokiego składowania.

kartony składane

Proces produkcji opakowań kartonowych

Realizowana przez nas produkcja opakowań kartonowych jest procesem częściowo zautomatyzowanym, dzięki temu możemy oferować bogaty wachlarz artykułów m.in. kartonów fasonowych, których precyzyjne kształty i są efektem zastosowania wysokiej klasy wykrojników. Wykorzystanie tych maszyn pozwala nam dostosować specyfikę produktu do oczekiwań klienta – możemy zaproponować  Państwu kartony w dowolnym kształcie oraz rozmiarze, z nadrukiem lub bez. Dokładność maszynowych cięć sprawia, że kartony fasonowe mogą być składane przez pracowników bez konieczności użycia kleju, co pozwala usprawnić pracę i zmniejszyć koszty. Produkujemy też m.in. pudełka klapowe, które wytwarzamy przy użyciu automatów wycinających, co pozwala obniżyć koszty finalne opakowania. Proces produkcji opakowań kartonowych planujemy zawsze w taki sposób, by zmaksymalizować korzyści naszych klientów.

Pudła kartonowe produkcja
Produkcja opakowań kartonowych
Produkcja kartonów

Nasze maszyny do produkcji kartonów

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, w którego skład wchodzą m.in. automaty wycinające, maszyny sztancujące, drukarki fleksograficzne i sklejarki. Dzięki nim możemy oferować Państwu rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb i umożliwiające zoptymalizowanie kosztów. Produkcja opakowań kartonowych jest w pełni zautomatyzowana, a o naszej dbałości o wysoką jakość artykułów świadczy wdrażanie i certyfikacja systemu ISO. Nieustannie udoskonalamy wszystkie aspekty związane z produkcją opakowań kartonowych, zapewniając naszym klientom bogatą ofertę, wysoką jakość usług i dostęp do rozwiązań ściśle odpowiadających ich bieżącym potrzebom.

kartony z wykrojnika