Opakowania kartonowe z tektury falistej

Wykonujemy opakowania z tektury 3, 5 i 7-mio warstwowej w różnych grubościach 1-12mm (fale B,C,E, EB, EC, BC, BCC), kolorach (szara, bielona jedno- i dwustronnie) i gramaturach (od 200g/m2 do nawet ponad 2000g/m2). Nasz park maszynowy pozwala produkować kartony klapowe na automatach wycinających bez konieczności inwestowania w dodatkowe narzędzia. Kartony fasonowe wymagają przygotowania narzędzi wycinających tzw. wykrojników ale umożliwiają skonstruowanie prawie nieograniczonych kształtów.

Kartony i pudełka klapowe

Najpopularniejszy typ opakowania kartonowego. Używany we wszystkich gałęziach przemysłu. Bardzo łatwy do rozłożenia i zamknięcia. Na rynku dostępny duży wybór maszyn do automatycznego zaklejania klap górnych i dolnych. Więcej informacji na podstronie. Przykładowe pudełko klapowe:

Kartony i pudełka wykrojnikowe fasonowe

Kartony fasonowe to opakowania kartonowe wycinane narzędziami wykrojnikami co umożliwia zaprojektowanie prawie dowolnego kształtu i sposobu składania kartonika. Charakteryzują się bardzo estetycznym wyglądem i możliwością składania bez użycia kleju czy taśmy klejącej. Więcej informacji na podstronie. Przykładowe pudełko fasonowe – wykrojnikowe:

Opakowania typu oktabin

Oktabiny to pudła specjalnie zaprojektowane do pakowania produktów sypkich jak granulaty, pellet, mrożone grzyby, zioła itp. i o nieregularnych kształtach jak np. kawałki elementów mięsnych lub inne umieszczanymi w opakowaniu luzem, bez opakowań jednostkowych. Więcej informacji na podstronie. Przykładowe pudło oktabin:

oktabin octabin

Opakowania kartonowe z nadrukiem

Na wszystkie opakowania nanosimy nadruki fleksograficzne jedno, bądź wielokolorowe bezsprzecznie podnoszące walory wizualne opakowań oraz dodatkowo pełniące funkcje logistyczne (piktogramy, oznaczenia, itd.). Kartony z nadrukiem przyciągają uwagę klienta a dodatkowo opakowania z logo firmy przyczyniają się do jej większej rozpoznawalności.

Kartony klejone lub zszywane

Łączenia tektury wykonujemy jako klejone, zszywane lub dla maksymalnej wytrzymałości klejone i zszywane.

Kartony paletowe

Doskonale czujemy się w produkcji opakowań postrzeganych jako problematyczne, o dużych rozmiarach typu kartony paletowe czy pudełka paletowe i wytrzymałościach oraz wymagających wielu rozmaitych wypełnień tekturowych zwiększających ochronę produktu i parametry mechaniczne konstrukcji.

Stany magazynowe i dostawy na wywołanie

Dla stałych klientów oferujemy zapasy magazynowe regularnie rotujących opakowań z możliwością 24-48 godzinnego wywołania dostawy.

Aby nasza oferta była maksymalnie dopasowana do Państwa oczekiwań i w pełni sprostała wymaganiom niezbędne jest poznanie przeznaczenia opakowania (ciężar i rodzaj pakowanego produktu), sposób transportu (przesyłki paletowe – ilość warstw, czy indywidualne/kurierskie), warunków magazynowania i transportu. Jeśli to możliwe chętnie poznamy wzór obecnie używanego opakowania.

Jeśli katalog FEFCO nie zawiera satysfakcjonujących rozwiązań chętnie pomożemy w opracowaniu indywidualnego projektu.

Dla bezpośredniego omówienia kwestii doboru opakowania z przyjemnością umówimy się na spotkanie by na miejscu u klienta, w siedzibie naszej firmy, bądź w dowolnie wybranym innym miejscu przedyskutować wszelkie kwestie i zaproponować dopasowane rozwiązania.