+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

Produkowane przez nas papierowe wypełnienia z tektury umożliwiają łatwe i bezpieczne zabezpieczenie przedmiotu w czasie transportu, a w szczególności w  przypadku przesyłek kurierskich. Chronią one przed przesuwaniem się wewnątrz opakowania oraz obijaniem o boki kartonu, zmniejszając ryzyko uszkodzenia lub zarysowania w czasie doręczania przesyłki. Są one skuteczne, a przy tym lekkie, dzięki czemu nie zwiększają kosztów transportu.

Wypełniacze z tektury wytwarzane są w postaci pasów o szerokości do 30 cm i różnej długości dzięki czemu bardzo łatwo jest je używać. Świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie elementów szklanych, ceramicznych a także mebli i elementów meblowych typu blaty lub fronty a także produkty metalowe gdzie istotne jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem powierzchni zewnętrznych polerowanych lub lakierowanych.

Z uwagi na zastosowany surowiec po użyciu wypełniacze papierowe są łatwe w utylizacji – doskonale nadają się do recyklingu.

Wypełnienia tekturowe pakowane są na paletach po 200 kg i dostarczane klientom naszym transportem bądź za pośrednictwem firm transportowych.

zabezpieczenia papierowe do naczyń
zabezpieczenia papierowe do owijania szkła
wypełniacz do paczek
wypełnienia do pakowania szkła
Close Menu
Producent opakowań kartonowych