Produkowane przez nas miękkie i przestrzenne wypełnienia z tektury umożliwiają łatwe i bezpieczne zabezpieczenie przedmiotu w czasie transportu, a w szczególności w  przypadku przesyłek kurierskich.
Ceny uzależnione są od zamawianej ilości i sposobu dostawy. Standardowa cena to 1,20 zł/kg netto. Przy większych zamówieniach dostępne rabaty.

Wypełniacze z tektury wytwarzane są w postaci pasów o szerokości do 30 cm i różnej długości dzięki czemu bardzo łatwo jest je używać. Świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie elementów szklanych, ceramicznych a także mebli i elementów meblowych typu blaty lub fronty a także produkty metalowe gdzie istotne jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem powierzchni zewnętrznych polerowanych lub lakierowanych.

wypełnienia papierowe do paczek
wypełnienia do paczek e-commerce
zabezpieczenia papierowe do naczyń
zabezpieczenia papierowe do owijania szkła
wypełniacz do paczek
wypełnienia do pakowania szkła

Z uwagi na zastosowany surowiec po użyciu wypełniacze papierowe są łatwe w utylizacji – doskonale nadają się do recyklingu.

Wypełnienia tekturowe pakowane są na dwa sposoby:

– w kartony o wymiarze 1200x600x500mm – po 30 kg – i wysyłane tanimi przesyłkami kurierskimi

wypełniacz papierowy opakowanie 30 kg
wypełniacz papierowy 30 kg

– na paletach po 8 kartonów jak wyżej – łącznie 240 kg i dostarczane klientom naszym transportem bądź za pośrednictwem firm transportowych.

Napisz lub zadzwoń a przedstawimy atrakcyjną ofertę !