Produkowane przez nas miękkie i przestrzenne papierowe wypełniacze do paczek umożliwiają łatwe i bezpieczne zabezpieczenie przedmiotu w czasie transportu, a w szczególności w przypadku przesyłek kurierskich. W naszej ofercie znajdują się topowe wypełniacze papierowe do paczek, które są wynikiem długotrwałego procesu produkcji. Stosujemy wyłącznie tekturę najwyższej jakości, tworząc miękkie, przestrzenne wypełnienia idealne do zabezpieczania różnorodnej zawartości paczek. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Miękkie i przestrzenne papierowe wypełniacze do paczek

Wypełnienia papierowe do paczek wytwarzane są w postaci pasów o szerokości do 30 cm i różnej długości, dzięki czemu bardzo łatwo jest je używać. Świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie elementów szklanych, ceramicznych, a także mebli i elementów meblowych typu blaty lub fronty oraz produkty metalowe, gdzie istotne jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem powierzchni zewnętrznych polerowanych lub lakierowanych.

Wypełnienia tekturowe pakowane są na paletach po 200 kg i dostarczane klientom naszym transportem bądź za pośrednictwem firm transportowych.

wypełnienia papierowe do paczek
wypełnienia do paczek e-commerce
zabezpieczenia papierowe do naczyń
zabezpieczenia papierowe do owijania szkła
wypełniacz do paczek
wypełnienia do pakowania szkła

Bezpieczeństwo ekologiczne wypełniaczy papierowych

Nasze tekturowe wypełniacze do paczek papierowe są produkowane zgodnie z zasadami dbałości o środowisko. Z uwagi na zastosowany surowiec po użyciu wypełniacze papierowe są łatwe w utylizacji – doskonale nadają się do recyklingu. Dzięki temu, po zużyciu nie stanowią obciążenia dla środowiska przyrodniczego.

Inne opakowania dostępne w naszej ofercie

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się również inne opakowania, takie jak: Nie zwlekaj, napisz do nas lub zadzwoń i złóż zamówienie na wypełniacze papierowe lub inne opakowania kartonowe z naszej oferty! Z nami każda paczka dotrze bezpiecznie pod wskazany adres. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.