Produkowane przez nas miękkie i przestrzenne wypełnienia z tektury umożliwiają łatwe i bezpieczne zabezpieczenie przedmiotu w czasie transportu, a w szczególności w  przypadku przesyłek kurierskich.

Miękkie i przestrzenne wypełnienia z tektury do paczek

Ceny uzależnione są od zamawianej ilości i sposobu dostawy. Aktualna cena to 2,00 zł/kg netto. Przy większych zamówieniach dostępne rabaty.

Wypełniacze z tektury wytwarzane są w postaci pasów o szerokości do 30 cm i różnej długości dzięki czemu bardzo łatwo jest je używać. Świetnie sprawdzą się jako zabezpieczenie elementów szklanych, ceramicznych a także mebli i elementów meblowych typu blaty lub fronty a także produkty metalowe gdzie istotne jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem powierzchni zewnętrznych polerowanych lub lakierowanych.

wypełnienia papierowe do paczek
wypełnienia do paczek e-commerce
zabezpieczenia papierowe do naczyń
zabezpieczenia papierowe do owijania szkła
wypełniacz do paczek
wypełnienia do pakowania szkła

Z uwagi na zastosowany surowiec po użyciu wypełniacze papierowe są łatwe w utylizacji – doskonale nadają się do recyklingu.

Wypełnienia tekturowe pakowane są na paletach po  200 kg i dostarczane klientom naszym transportem bądź za pośrednictwem firm transportowych.

Napisz lub zadzwoń aby złożyć zamówienie !