Zwiększenie ochrony artykułów przewożonych na paletach jest możliwe, dzięki wykorzystaniu narożników tekturowych do zabezpieczenia palet oraz przekładek kartonowych. Stanowią one tani, ekologiczny i skuteczny sposób na uniknięcie uszkodzeń. Przekładka kartonowa wytwarzana jest z różnego rodzaju tektury. Najbardziej popularnym jest tektura falista. Jest to tani materiał, nadający się do wielokrotnego użytku. Proponowane przez nas produkty, w tym przekładki i kątowniki, mają istotny wpływ na bezpieczeństwo oraz sposób przechowywania sporych urządzeń, a także drobnych elementów.

Poza przekładką kartonową zaoferować możemy narożniki tekturowe, czyli kątowniki. Osłaniają one rogi palety, a przekładki kartonowe zapewniają amortyzację poszczególnych warstw towaru. Wzmacniają też konstrukcję kartonu, zwiększając bezpieczeństwo przewożonych produktów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Na uwagę zasługuje wysoka jakość elementów, takich jak kątowniki czy przekładki tekturowe. Do współpracy na pewno zachęci Cię także cena, terminowość oraz rzetelność wykonywania naszych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przekładki kartonowe

Przekładki tekturowe w formie arkuszy tektury to najczęściej stosowane rozwiązanie do oddzielenia układanych na palecie opakowań bądź produktów od drewnianych desek palety. Używane są równie często do stabilizacji układanych na palecie pudełek poprzez włożenie pomiędzy niektóre lub wszystkie warstwy układanych kartonów. Przekładka kartonowa może zapobiec przesuwaniu się towaru. Ogranicza także wpływ drgań w trakcie transportowania różnych przedmiotów. Przekładki kartonowe wytwarzamy z tektury falistej 3 lub 5-warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Pierwsza wersja nadaje się do lekkich przedmiotów, a druga – do cięższych rzeczy takich jak np. sprzęt elektroniczny, części maszyn i inne wymagające mocniejszego zabezpieczenia. Przekładkę kartonową można położyć bezpośrednio na palecie.

Aby w prosty i tani sposób zabezpieczyć przewożone artykuły przed uszkodzeniami, wystarczy zastosować przekładki kartonowe. Oddzielają od siebie poszczególne warstwy produktów ułożonych na palecie i stabilizują je, skutecznie zabezpieczając transportowane towary. Dzięki zastosowanej przekładce kartonowej przewożony towar nie jest narażony na zgniecenia, wgniecenia, zadrapania, przetarcia czy stłuczenia. Stanowi ona ponadto ochronę przed wilgocią i zabrudzeniem. Produkowana przez nas przekładka kartonowa to uniwersalne rozwiązanie. Nadaje się ona do m.in. do wielkogabarytowych przedmiotów, jak i takich, które cechuje nietypowy kształt. Dodatkowym zabezpieczeniem podczas przechowywania i transportu cennych przedmiotów są również tekturowe kątowniki. Więcej informacji o tych produktach znajdziesz poniżej.

przekładka tekturowa, arkusz tektury

Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet

Narożniki kartonowe czyli kątowniki w formie pasków tektury przebigowanych (zagiętych) wzdłuż w połowie szerokości używane są w przemyśle i firmach wysyłających palety z towarami jako zabezpieczenie rogów palet najbardziej narażonych na uszkodzenia w transporcie. Narożniki również wytwarzamy z tektury falistej 3 lub 5 warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Ich szerokość, długość i grubość dopasowujemy do potrzeb klienta. Sposobem na uniknięcie uszkodzenia rogów palet, które często ulegają zniekształceniom podczas transportu jest zastosowanie narożników tekturowych. Kątowniki tekturowe stabilizują towar w optymalnym ułożeniu i chronią go przed zgnieceniami, otarciami oraz zniekształceniami. Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet to skuteczna ochrona produktów podczas transportu. Produkowane przez nas kątowniki do palet i kartonów gwarantują bezpieczny transport, niezależnie od tego, jak długi jest dystans pomiędzy jednym a drugim miejscem. Sprawiają, że towar dotrze do Klienta w nienaruszonym stanie. W dodatku kątowniki chronią rogi urządzeń lub kartonów przed zagnieceniami. Skutecznie zabezpieczają cenne urządzenia, a także drobne przedmioty.

Zarówno przekładki tekturowe, jak i narożniki wykonane z tektury falistej to produkty najwyższej jakości. Kątowniki oraz inne produkty z naszej oferty przeznaczone są zarówno dla niewielkich firm  jak i większych przedsiębiorstw. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

narożnik kartonowy, kątownik z tektury