Zwiększenie ochrony artykułów przewożonych na paletach jest możliwe, dzięki wykorzystaniu narożników tekturowych do zabezpieczenia palet oraz uniwersalnych separatorów. Stanowią one tani, ekologiczny i skuteczny sposób na uniknięcie uszkodzeń. Przekładka kartonowa wytwarzana jest z różnego rodzaju tektury. Najbardziej popularnym typem jest tektura falista będąca tanim materiałem, nadającym się do wielokrotnego użytku. Proponowane przez nas produkty, w tym przekładki i kątowniki tekturowe, mają istotny wpływ na bezpieczeństwo oraz sposób przechowywania sporych urządzeń, a także drobnych elementów.

Poza przekładką kartonową zaoferować możemy narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet, inaczej zwane kątownikami. Służą one do osłaniania rogów palety, a przekładki kartonowe zapewniają amortyzację stabilizację poszczególnych warstw towaru. Wzmacniają też konstrukcję kartonu, zwiększając bezpieczeństwo przewożonych produktów. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Na uwagę zasługuje wysoka jakość elementów, takich jak kątowniki czy przekładki kartonowe. Do współpracy na pewno zachęci Cię także cena, terminowość oraz rzetelność wykonywania naszych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przekładki kartonowe

Proponowane przez nas przekładki kartonowe to najczęściej stosowane rozwiązanie do oddzielenia układanych na palecie opakowań bądź produktów od drewnianych desek palety. Używane są równie często do stabilizacji układanych na palecie pudełek poprzez włożenie ich pomiędzy niektóre lub wszystkie warstwy układanych kartonów. Przekładka kartonowa może zapobiec przesuwaniu się towaru. Ogranicza także wpływ drgań w trakcie transportowania różnych przedmiotów. Te funkcjonalne elementy ochronne, wytwarzamy z tektury falistej 3 lub 5-warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Pierwsza wersja nadaje się do lekkich przedmiotów, a druga – do cięższych rzeczy takich jak np. sprzęt elektroniczny, części maszyn i inne wymagające mocniejszego zabezpieczenia. Przekładkę kartonową można położyć bezpośrednio na palecie.

Aby w prosty i tani sposób zabezpieczyć przewożone artykuły przed uszkodzeniami, wystarczy zastosować przekładki kartonowe. Oddzielają od siebie poszczególne warstwy produktów ułożonych na palecie i stabilizują je, skutecznie zabezpieczając transportowane towary. Dzięki zastosowanej przekładce kartonowej przewożony towar nie jest mniej narażony na zgniecenia, wgniecenia, zadrapania, przetarcia czy stłuczenia. Stanowi ona ponadto ochronę przed wilgocią i zabrudzeniem. Produkowana przez nas przekładka kartonowa to uniwersalne rozwiązanie. Nadaje się ona do m.in. do wielkogabarytowych przedmiotów, jak i takich, które cechuje nietypowy kształt. Dodatkowym zabezpieczeniem podczas przechowywania i transportu cennych przedmiotów są również tekturowe kątowniki. Więcej informacji o tych produktach znajdziesz poniżej.

Główne zalety stosowania przekładek kartonowych

Stosując oferowane przekładki kartonowe, zapewniasz:
  • skuteczną ochronę przewożonych elementów o różnej wadze oraz nietypowych gabarytach,
  • stabilność transportowanych towarów – bez przesuwania się,
  • ochronę przed stłuczeniami, zadrapaniami, zgnieceniami, przetarciami oraz wgnieceniami,
  • zabezpieczenie przed wilgocią i zabrudzeniami,
  • łatwość zastosowania w wielu branżach,
  • wybór dwóch wersji dopasowanych do typów przewożonych towarów.
przekładka tekturowa, arkusz tektury

Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet

Narożniki kartonowe, czyli kątowniki tekturowe w formie pasków tektury przebigowanych (zagiętych) wzdłuż w połowie szerokości używane są w przemyśle i firmach wysyłających palety z towarami jako zabezpieczenie rogów palet najbardziej narażonych na uszkodzenia w transporcie. Narożniki również wytwarzamy z tektury falistej 3 lub 5-warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Ich szerokość, długość i grubość dopasowujemy do potrzeb klienta. Sposobem na uniknięcie uszkodzenia rogów palet, które często ulegają zniekształceniom podczas transportu, jest zastosowanie narożników tekturowych do zabezpieczenia palet. Kątowniki tekturowe stabilizują towar w optymalnym ułożeniu i chronią go przed zgnieceniami, otarciami oraz zniekształceniami. Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet to skuteczna ochrona produktów podczas transportu. Produkowane przez nas kątowniki do palet i kartonów gwarantują zapewniają bezpieczny transport, niezależnie od tego, jak długi jest dystans pomiędzy jednym a drugim miejscem. Sprawiają, że towar dotrze do Klienta w nienaruszonym stanie. W dodatku kątowniki tekturowe chronią rogi urządzeń lub kartonów przed zagnieceniami. Skutecznie zabezpieczają cenne urządzenia, a także drobne przedmioty. Stosując kątowniki tekturowe, zyskujesz:

  • zabezpieczenie rogów palet narażonych na uszkodzenia i zadrapania,
  • wybór elementów o różnej grubości dostosowanych do ciężaru transportowanych przedmiotów,
  • gwarancję dostarczenia cennych towarów w nienaruszonym stanie.

Zarówno przekładki kartonowe, jak i narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet wykonane z tektury falistej to produkty najwyższej jakości. Narożniki oraz inne produkty z naszej oferty przeznaczone są zarówno dla niewielkich firm, jak i większych przedsiębiorstw. Stosując prostą i tanią ochronę w postaci kartonowych elementów, każda branża odniesie duże korzyści. Uniwersalne pudełka są idealnych idealne do zabezpieczenia szerokiej gamy transportowanych towarów. Aby poznać szczegóły oferty – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

narożnik kartonowy, kątownik z tektury