+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

Zwiększenie ochrony artykułów przewożonych na paletach jest możliwe, dzięki wykorzystaniu narożników tekturowych do zabezpieczenia palet oraz przekładek kartonowych. Stanowią one tani, ekologiczny i skuteczny sposób na uniknięcie uszkodzeń. Narożniki tekturowe osłaniają rogi palety, a przekładki kartonowe zapewniają amortyzację poszczególnych warstw towaru. Wzmacniają też konstrukcję kartonu, zwiększając bezpieczeństwo przewożonych produktów.

Przekładki kartonowe

Przekładki tekturowe w formie arkuszy tektury to najczęściej stosowane rozwiązanie do oddzielenia układanych na palecie opakowań bądź produktów od drewnianych desek palety. Używane są równie często do stabilizacji układanych na palecie pudełek poprzez włożenie pomiędzy niektóre lub wszystkie warstwy układanych kartonów. Wytwarzamy je z tektury 3 lub 5 warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Aby w prosty i tani sposób zabezpieczyć przewożone artykuły przed uszkodzeniami, wystarczy zastosować przekładki kartonowe. Oddzielają od siebie poszczególne warstwy produktów ułożonych na palecie i stabilizują je, skutecznie zabezpieczając transportowane towary.  

przekładka tekturowa, arkusz tektury

Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet

Narożniki kartonowe w formie pasków tektury przebigowanych (zagiętych) wzdłuż w połowie szerokości używane są w przemyśle i firmach wysyłających palety z towarami jako zabezpieczenie rogów palet najbardziej narażonych na uszkodzenia w transporcie. Narożniki również wytwarzamy z tektury 3 lub 5 warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Ich szerokość, długość i grubość dopasowujemy do potrzeb klienta. Sposobem na uniknięcie uszkodzenia rogów palet, które często ulegają zniekształceniom podczas transportu jest zastosowanie narożników tekturowych. Stabilizują one towar w optymalnym ułożeniu i chronią go przed zgnieceniami, otarciami oraz zniekształceniami. Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet to skuteczna ochrona produktów podczas transportu

narożnik kartonowy, kątownik z tektury
Close Menu
Producent opakowań kartonowych