Narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet

Zwiększenie ochrony artykułów przewożonych na paletach jest możliwe, dzięki wykorzystaniu narożników tekturowych do zabezpieczenia palet oraz uniwersalnych separatorów. Stanowią one tani, ekologiczny i skuteczny sposób na uniknięcie uszkodzeń. Przekładka kartonowa wytwarzana jest z różnego rodzaju tektury. Najbardziej popularnym typem jest tektura falista będąca tanim materiałem, nadającym się do wielokrotnego użytku. Proponowane przez nas produkty, w tym przekładki i kątowniki tekturowe, mają istotny wpływ na bezpieczeństwo oraz sposób przechowywania sporych urządzeń, a także drobnych elementów.

Przekładki tekturowe do oddzielania towaru na palecie euro

Poza przekładkami zaoferować możemy narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet. Służą one do osłaniania rogów palety, zaś przekładki zapewniają amortyzację i stabilizację poszczególnych warstw towaru. Wzmacniają też konstrukcję kartonu, zwiększając bezpieczeństwo przewożonych produktów. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Na uwagę zasługuje wysoka jakość oferowanych przez nas elementów. Wszystkie narożniki, zwane też kątownikami, zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

Przekładki tekturowe do palet, ale nie tylko

Aby w prosty i tani sposób zabezpieczyć przewożone artykuły przed uszkodzeniami, wystarczy zastosować narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet oraz arkusze kartonowe, które oddzielą od siebie poszczególne warstwy produktów ułożonych na palecie i ustabilizują je, skutecznie zabezpieczając transportowane towary. Dzięki zastosowaniu przekładki przewożony towar nie jest mniej narażony na zgniecenia, wgniecenia, zadrapania, przetarcia czy stłuczenia. Stanowi ona ponadto ochronę przed wilgocią i zabrudzeniem. Produkowane przez nas arkusze to uniwersalne rozwiązanie. Nadają się zarówno do wielkogabarytowych przedmiotów, jak i takich, które cechuje nietypowy kształt. Dodatkowym zabezpieczeniem podczas przechowywania i transportu cennych przedmiotów są również kątowniki tekturowe. Więcej informacji o tych produktach znajdziesz poniżej.

Do głównych zalet stosowania przekładek kartonowych należą:

Stosując oferowane przekładki kartonowe, zapewniasz:

  • skuteczną ochronę przewożonych elementów o różnej wadze oraz nietypowych gabarytach,
  • stabilność transportowanych towarów – bez przesuwania się,
  • ochronę przed stłuczeniami, zadrapaniami, zgnieceniami, przetarciami oraz wgnieceniami,
  • zabezpieczenie przed wilgocią i zabrudzeniami,
  • łatwość zastosowania w wielu branżach,
  • wybór dwóch wersji arkuszy tekturowych dopasowanych do typów przewożonych towarów
przekładka tekturowa, arkusz tektury

Kątowniki tekturowe na zamówienie w hurtowych ilościach

Akcesoria w formie pasków tektury przebigowanych (zagiętych) wzdłuż w połowie szerokości, zwane jako kątowniki tekturowe używane są w przemyśle i firmach wysyłających palety z towarami do zabezpieczenie palet najbardziej narażonych na uszkodzenia w transporcie. Narożniki również wytwarzamy z tektury falistej 3 lub 5-warstwowej zależnie od potrzeby klienta i ciężaru pakowanych produktów. Ich szerokość, długość i grubość dopasowujemy do potrzeb klienta. Sposobem na uniknięcie uszkodzenia rogów palet, które często ulegają zniekształceniom podczas transportu, jest zastosowanie narożników tekturowych do zabezpieczenia palet, które stabilizują towar w optymalnym ułożeniu i chronią go przed zgnieceniami, otarciami oraz zniekształceniami.

Kątowniki kartonowe to skuteczna ochrona produktów podczas transportu. Produkowane przez nas zabezpieczenia do palet i kartonów gwarantują zapewniają bezpieczny transport, niezależnie od tego, jak długi jest dystans pomiędzy jednym a drugim miejscem. Sprawiają, że towar dotrze do Klienta w nienaruszonym stanie. Dodatkowo chronią rogi urządzeń lub kartonów przed zagnieceniami. Skutecznie zabezpieczają cenne urządzenia, a także drobne przedmioty. Stosując kątowniki tekturowe, zyskujesz:

  • zabezpieczenie rogów palet narażonych na uszkodzenia i zadrapania,
  • wybór elementów o różnej grubości dostosowanych do ciężaru transportowanych przedmiotów,
  • gwarancję dostarczenia cennych towarów w nienaruszonym stanie.

Zarówno przekładki kartonowe, jak i narożniki tekturowe do zabezpieczenia palet wykonane z tektury falistej to produkty najwyższej jakości. Kątowniki oraz inne produkty z naszej oferty przeznaczone są zarówno dla niewielkich firm, jak i większych przedsiębiorstw. Stosując prostą i tanią ochronę w postaci kartonowych elementów, każda branża odniesie duże korzyści. Uniwersalne pudełka są idealnych idealne do zabezpieczenia szerokiej gamy transportowanych towarów. Aby poznać szczegóły oferty – skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Do współpracy na pewno zachęci Cię także cena, terminowość oraz rzetelność wykonywania naszych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i wyboru najwyższej jakości kartonowych przekładek oraz innych akcesoriów do zabezpieczenia palet.

narożnik kartonowy, kątownik z tektury

FAQ

Czym są narożniki tekturowe?

Kątowniki z tektury to akcesoria, które ułatwiają zarządzanie przestrzenią magazynową i sprawiają, że transport towarów jest jeszcze prostszy i bezpieczniejszy.

Czy warto stosować przekładki tekturowe

Tak, dzięki zastosowaniu arkuszy stabilizujących produkty są chronione przed uszkodzeniami, dzięki czemu masz pewność, że dotrą do adresata w nienaruszonym stanie.

Jakie są dostępne wymiary stabilizatorów z tektury?

Materiały do zabezpieczania palet są produkowane w różnych rozmiarach – także na indywidualne zamówienie klienta. Istnieje możliwość wykonania przekładek wielkogabarytowych.

Jakie branże mogą wykorzystać z arkusze kartonowe?

Akcesoria do ochrony transportowanych towarów są powszechnie używane w branżach spożywczej, kosmetycznej, przemysłowej oraz farmaceutycznej.