Obszarem, w którym od lat aktywnie działamy jako producent opakowań, są pudełka kartonowe, dedykowane wszystkim gałęziom handlu stacjonarnego i elektronicznego. W tej kategorii znajdziesz wszystko, co niezbędne, by sprawnie i bezpiecznie zapakować prezenty dla bliskich, firmowe gadżety dla współpracowników oraz towary ze sklepu internetowego. W naszej bogatej ofercie znajdziesz także ozdobne kartonowe pudełka, które doskonale sprawdzą się jako unikatowe opakowanie podarunku dla bliskiej osoby.

Szeroki wybór dostępnych kartonów

Pełna oferta naszej firmy obejmuje starannie wykonane, estetyczne i funkcjonalne opakowania tekturowe na wyjątkowe okazje. Wśród wyrobów, które od ponad 25 lat dostarczamy na potrzeby Klientów indywidualnych oraz współpracujących z nami firm, znajdują się m.in.:

pudła z nadrukiem

Gdzie znajdują zastosowanie kartony z tektury?

Zarówno proponowane przez nas kartony fasonowe, jak i klasyczne pudełka kartonowe charakteryzują się szeroką gamą zastosowań. Wytrzymałe, produkowane z trójwarstwowej oraz pięciowarstwowej tektury falistej wyroby pozwolą zabezpieczyć do wysyłki wszelkiego rodzaju produkty: od drobnej elektroniki poprzez kosmetyki, biżuterię, odzież i obuwie aż po meble i przedmioty o dużych gabarytach. Nasze kartonowe pudełka to również cenne wsparcie organizacji przeprowadzki – z pewnością usprawnią proces pakowania niezbędnych sprzętów oraz domowego lub biurowego wyposażenia.

 

kartony klapowe

Gamar – producent pudełek kartonowych

Bez względu na to, czy potrzebujesz klasycznych kartonów do pakowania, czy chcesz zlecić wykonanie kartonowych pudełek z personalizowanym nadrukiem, nasza bogata oferta jest właśnie dla Ciebie. Wytwarzamy nasze papierowe opakowania z ponad 100 różnych rodzajów tektury, dzięki czemu nasze wyroby doskonale sprawdzają się przy transportowaniu i przechowywaniu produktów w wymagającym środowisku. Zmienne temperatury czy duża wilgotność to przykłady niekorzystnych warunków, z jakimi doskonale radzą sobie nasze opakowania. Już dziś dołącz do zadowolonych partnerów firmy Gamar i zamów kartony i pudła z naszej starannie wyselekcjonowanej oferty.

 

Opakowania kartonowe z nadrukiem na palecie