Poszukujesz rzetelnego kontrahenta, który dostarczy Ci opakowania kartonowe pomorskie? GAMAR od 1995 zaopatruje przedsiębiorstwa z różnych branż w trwałe, dopasowane do ich potrzeb kartony dopasowane do użytku przemysłowego. Jako odpowiedzialny producent opakowań kartonowych pomorskie pracujemy na jakościowych materiałach, które pozwalają na bezpieczny transport i magazynowanie.

Opakowania kartonowe pomorskie – dopasowane do Twojego biznesu

Wielu przedsiębiorców nie docenia wartości, jaką mogą przynieść dopasowane opakowania tekturowe pomorskie. Często jest tak, że są dobierane na chybił trafił, a wolna przestrzeń jest wypełniana skrawkami przypadkowych materiałów. GAMAR to producent kartonów pomorskie, który na indywidualne zamówienie wytworzy opakowania dopasowane do Twoich towarów. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, dostarczając kartony pomorskie w tysiącach sztuk, jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami realizując zamówienia na kilkadziesiąt czy kilkaset sztuk.

Decydując się na pudełka kartonowe dopasowane do Twojego biznesu, zyskasz uznanie swoich kontrahentów, którzy docenią to, że towary zostaną dostarczone w całości, bez uszczerbków. Wszystko to dzięki temu, że w procesie produkcyjnym możemy posługiwać się próbkami Twoich produktów lub ich projektem 2D/3D. Taka analiza wielkości, wagi i kształtu produktu w połączeniu z wiedzą o sposobie pakowania, składowaniu i warunkach transportu pozwala nam tworzyć pudełka i opakowania kartonowe pomorskie, które minimalizują ryzyko strat.

Nasza oferta obejmuje m.in.:

Kartony pomorskie – zadbaj o dobre zabezpieczenie w transporcie

Odpowiednie i dopasowane do produktu opakowania kartonowe to jedno, a nie mniej istotną kwestią jest ich odpowiednie przygotowanie do transportu. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko kartony pomorskie, lecz także trwałe i porządne zabezpieczenia z tektury. Ich zastosowanie jest możliwe zarówno w środku paczki, jako ochrona towaru, jak i na zewnątrz w postaci narożników tekturowych do kartonów paletowych pomorskie.

Sprawdź proponowane sposoby na to, jak zabezpieczyć kartony do pakowania:

Producent kartonów i opakowań tekturowych pomorskie – GAMAR od 1995 roku

GAMAR to doświadczony producent opakowań kartonowych pomorskie, który działa od 1995 roku. Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala nam tworzyć kartony dopasowane do potrzeb klienta i specyfiki branży. Tym, którzy chcą jednocześnie budować świadomość swojej marki, proponujemy opakowania kartonowe z nadrukiem. Przekonaj się, że warto nawiązać z nami długoterminową współpracę – nasi stali klienci mogą liczyć na wygospodarowanie stanów magazynowych i dostawy nawet w 24 h. Zapraszamy!

Obszar naszego działania

Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Karton paletowy obwoluta dno wieko do zszyciaf310