Szukasz sposobu na trwałe i solidne opakowanie swoich produktów? Wybierz kartony Trójmiasto oferowane przez GAMAR! Zapewniamy dopasowane opakowania do specyfiki branży, Twojej firmy, a nawet pojedynczego towaru, co pozwala na skutecznie zminimalizowanie ryzyka powstawania strat w transporcie. Jako producent kartonów Trójmiasto służymy radą i doświadczeniem, które konsekwentnie zdobywamy od 1995 roku.

Solidne kartony Trójmiasto dopasowane do Twojego produktu

GAMAR to producent, który wytwarzając opakowania kartonowe Trójmiasto, zadba najpierw o analizę potrzeb klienta. Bardzo często opieramy się na próbkach produktu lub jego projektach 2D/3D. Umożliwiamy także przegotowanie oferty, bazując na aktualnie stosowanych rozwiązaniach lub proponując standardowe opakowania kartonowe klapowe, lub fasonowe.

Jako producent opakowań kartonowych Trójmiasto mamy nowoczesny park maszynowy, dzięki któremu możemy wykonać kartony do pakowania na indywidualne zamówienie. W takim wypadku omówimy:

  • przeznaczenie kartonu – ciężar, rodzaj, gabaryty produktów,
  • sposób transportu – paletowy lub indywidualny, kurierski,
  • warunki magazynowania i transportu – temperatura, wilgoć.

Na tej podstawie wytworzymy pudełka kartonowe Trójmiasto, które rewelacyjnie zdadzą egzamin w Twojej firmie.

Sprawdź dostępne rodzaje:

Opakowania kartonowe Trójmiasto – wykorzystujemy najlepsze właściwości tektury

Opakowania kartonowe Trójmiasto z naszej oferty to wykorzystanie najlepszych właściwości tektury dla optymalnego jej dopasowania do Twoich potrzeb. Wszystko to dzięki następującym parametrom:

  • ilość warstw – 3, 5 lub 7,
  • grubość – 1–12 mm, w tym fale B, C, E, EB, EC, BC, BCC,
  • kolor – szara, bielona jedno- lub dwustronnie,
  • gramatury – od 200g/m2 do nawet 2000 g/m2.

Oferujemy także zabezpieczenia z tektury, które skutecznie zapobiegają skutkom obijania i przemieszczania się paczek w transporcie, w tym m.in.:

GAMAR – Twój producent kartonów Trójmiasto

Od 1995 roku produkujemy pudełka kartonowe, współpracując z wieloma firmami z różnych branż. Nasi klienci doceniają indywidualne podejście i solidne wykonanie, które umożliwia redukowanie strat i korzystnie wpływa na budowanie wizerunku rzetelnego kontrahenta. W ofercie mamy także opakowania kartonowe z nadrukiem, które są świetnym sposobem na budowanie świadomości marki. Na kartony Trójmiasto możemy nanieść dowolną grafikę lub napis.

Dla klientów, którzy regularnie z nami współpracują, utrzymujemy stany magazynowe, co umożliwia szybką dostawę nawet w ciągu 24 godzin. Postaw na producenta kartonów Trójmiasto, który wsłucha się w Twoje potrzeby – wybierz GAMAR.

Obszar działania naszego transportu. Dalsze lokalizacje obsługujemy transportem zewnętrznym.

Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Opakowania z tektury - Gamar producent opakowań kartonowych
Karton paletowy obwoluta dno wieko do zszyciaf310