Niewielka waga, wysoka wytrzymałość oraz właściwości amortyzujące sprawiają, że opakowania z tektury falistej skutecznie chronią produkty przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Sprawdzają się nawet na długich trasach i w przypadku towarów o znacznych gabarytach oraz ciężkości.

Producent opakowań z tektury falistej

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby rynku, co znajduje odzwierciedlenie w naszej bogatej ofercie opakowań z tektury falistej. Ze względu na szeroki wybór produktów z powodzeniem zaopatrujemy producentów z rozmaitych branż do pakowania ich produktów oraz hurtownie oferujące opakowania. Nasze opakowania z tektury falistej to także sukcesy w zakresie projektowania oraz produkcji rozwiązań adresowanych do nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufali nam m.in. przedstawiciele przemysłu spożywczego, którzy przykładają dużą wagę do utrzymania wysokiej odporności. Tektura falista jest odporna na niekorzystne działanie wilgotności i niskich temperatur, firmy zaawansowanych technologii przemysłowych, producenci mebli, produktów tworzyw sztucznych, sklepy internetowe i wielu innych. To dla nich na specjalne zamówienie przygotowujemy m.in. opakowania fasonowe (kartony wykrojnikowe).

Opakowania z tektury falista, producent tektury falistej

Właściwości opakowań z tektury falistej

Produkujemy wysokiej jakości opakowania tekturowe, które są dostępne w atrakcyjnych cenach w ramach sprzedaży hurtowej. Nasze wyroby wyróżniają się sztywnością oraz zachowaniem optymalnej sprężystości, co sprawia, że pozostają one trwałe oraz skutecznie amortyzują i chronią przedmioty przed uszkodzeniami. Tektura falista jest ekologicznym tworzywem, uzyskiwanym z naturalnych składników, które podlegają recyklingowi, nie zanieczyszczając środowiska naturalnego.

Opakowania z tektury falistej - klasy | Producent opakowań

Klasy tektury falistej do opakowań

Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej różnych klas, charakteryzujących się różną grubością (wysokością fali), ilością warstw, gramaturą, kolorem, czy składem papierowym. Do dyspozycji mamy tekturę falistą o grubości od 1,5 mm – 3-warstwowa fala E, tzw. mikrofala, aż po 7-warstwowe tektury o grubości do 12mm, o gramaturze (wadze 1m2) od 200 do ponad 2000 gramów i w kolorze naturalnym (brązowym lub szarym), białym z jednej strony bądź z obu stron.

Dla każdego zastosowania, rodzaju produktu, warunków składowania, sposobu transportu i innych czynników dobierzemy odpowiednią tekturę falistą.