+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

Niewielka waga, wysoka wytrzymałość oraz właściwości amortyzujące sprawiają, że opakowania z tektury falistej skutecznie chronią produkty przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Sprawdzają się nawet na długich trasach i w przypadku towarów o znacznych gabarytach oraz ciężkości.

Producent opakowań z tektury falistej

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby rynku, co znajduje odzwierciedlenie w naszej bogatej ofercie opakowań z tektury falistej. Ze względu na szeroki wybór produktów z powodzeniem zaopatrujemy producentów z rozmaitych branż do pakowania ich produktów oraz  hurtownie oferujące opakowania. Jako renomowany producent opakowań z tektury falistej odnosimy sukcesy w zakresie projektowania oraz produkcji rozwiązań adresowanych do nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufali nam m.in. przedstawiciele przemysłu spożywczego, którzy przykładają dużą wagę do utrzymania wysokiej odporności tektury falistej na niekorzystne działanie wilgotności i niskich temperatur, firmy zaawansowanych technologii przemysłowych, producenci mebli, produktów tworzyw sztucznych, sklepy internetowe i wielu innych. Traktujemy indywidualnie wszystkich kontrahentów, którym zapewniamy terminowe dostawy z wykorzystaniem własnej floty lub we współpracy z firmami transportowymi.

Opakowania z tektury falista, producent tektury falistej

Właściwości opakowań z tektury falistej

Produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury falistej, które są dostępne w atrakcyjnych cenach w ramach sprzedaży hurtowej. Nasze wyroby wyróżniają się sztywnością oraz zachowaniem optymalnej sprężystości, co sprawia, że pozostają one trwałe oraz skutecznie amortyzują i chronią przedmioty przed uszkodzeniami. Tektura falista jest ekologicznym tworzywem, uzyskiwanym z naturalnych składników, które podlegają recyklingowi, nie zanieczyszczając środowiska naturalnego.

Opakowania z tektury falistej - klasy

Klasy tektury falistej do opakowań

Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej różnych klas, charakteryzujących się różną grubością (wysokością fali), ilością warstw, gramaturą, kolorem, czy składem papierowym. Do dyspozycji mamy tektury o grubości od 1,5 mm – 3-warstwowa fala E, tzw, mikrofala, aż po 7-warstwowe o grubości do 12mm, o gramaturze (wadze 1m2) od 200 do ponad 2000 gramów i w kolorze naturalnym (brązowym lub szarym), białym z jednej strony bądź z obu stron.

Dla każdego zastosowania, rodzaju produktu, warunków składowania, sposobu transportu i innych czynników dopasujemy właściwy rodzaj materiału.

Close Menu
Producent opakowań kartonowych