+48 58 536 15 89 Pon - Pt 08:00 - 16:00

Niewielka waga, wysoka wytrzymałość oraz właściwości amortyzujące sprawiają, że opakowania z tektury falistej skutecznie chronią produkty przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Sprawdzają się nawet na długich trasach i w przypadku towarów o znacznych gabarytach oraz ciężkości.

Producent opakowań z tektury falistej

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby rynku, co znajduje odzwierciedlenie w naszej bogatej ofercie opakowań z tektury falistej. Ze względu na szeroki wybór produktów z powodzeniem zaopatrujemy hurtownie obsługujące klientów, którzy działają w zróżnicowanych branżach. Jako renomowany producent opakowań z tektury falistej odnosimy sukcesy w zakresie projektowania oraz produkcji rozwiązań adresowanych nawet do najbardziej wymagających klientów. Zaufali nam, m.in. przedstawiciele przemysłu spożywczego, którzy przykładają dużą wagę do utrzymania wysokiej odporności tektury falistej na niekorzystne działanie wilgotności i niskich temperatur. Traktujemy indywidualnie wszystkich kontrahentów, którym zapewniamy terminowe dostawy z wykorzystaniem własnej floty lub we współpracy z firmami transportowymi.

Opakowania z tektury falista, producent tektury falistej

Właściwości opakowań z tektury falistej

Produkujemy wysokiej jakości opakowania z tektury falistej, które są dostępne w atrakcyjnych cenach w ramach sprzedaży hurtowej. Nasze wyroby wyróżniają się sztywnością oraz zachowaniem optymalnej sprężystości, co sprawia, że pozostają one trwałe oraz skutecznie amortyzują i chronią przedmioty przed uszkodzeniami. Tektura falista jest ekologicznym tworzywem, uzyskiwanym z naturalnych składników, które podlegają recyklingowi, nie zanieczyszczając środowiska naturalnego.

Opakowania z tektury falistej - klasy

Klasy tektury falistej do opakowań

Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej różnych klas, z których każda charakteryzuje się inną wysokością fali. Tworzywa klasy E (najmniejsze) służą m.in. do pakowania artykułów spożywczych oraz elektroniki. Odporne na zgniatanie opakowania z tektury falistej klasy B są wykorzystywane do produkcji elementów ochronnych tj. przekładki, a szeroka tektura klasy C służy do pakowania mebli oraz wyrobów ze szkła. Oferujemy także tekturę mieszaną (klasy BE), a więc o największym przekroju, sięgającym maksymalnie do 6,7 mm.

Close Menu
Producent opakowań kartonowych