Kartony - własny nadruk

Wizerunek firmy oraz świadomość istnienia marki można budować na wiele sposób – do najlepszych z nich należą jednak te, które docierają do Klienta podczas gdy wykonuje on codzienne czynności. Dlatego tak doskonałą propozycją są opakowania kartonowe z nadrukiem, na których może znaleźć się logo marki, jej slogan, a także dane kontaktowe. Aby dostać się do zawartości, osoba będzie musiała chociaż pobieżnie zapoznać się z samym pudełkiem – dzięki temu podświadomie (a także świadomie) odnotuje istnienie firmy, wiążąc z nią produkt.Jesteśmy w stanie nanieść na kartony dowolną grafikę – zapraszamy do kontaktu w celu złożenia zamówienia!

Opakowania kartonowe – personalizowany nadruk

Opakowania kartonowe z nadrukiem to również doskonały sposób na zwiększenie walorów estetycznych pudełka. Może on w ten sposób łatwiej przykuwać wzrok potencjalnych klientów, zachęcając do zapoznania się ze znajdującymi się wewnątrz towarami. Warto zastosować grafiki, które będą nawiązywać do marki i jej działalności, a jednocześnie budzić ciekawość. Nadruki wykonujemy przy pomocy technik fleksograficznych jako jednokolorowe lub wielokolorowe a także w technice offsetowej oferującej pełnokolorowe nadruki zdjęciowe. Dzięki temu będą doskonale prezentować się na półkach sklepowych, regałach magazynowych i na stoiskach ekspozycyjnych. Zachęcamy do skorzystania z tego rodzaju rozwiązań.

Kartony do pakowania:

Wyróżnij się wśród konkurencji, wybierz opakowania z nadrukiem

Zamówienie tego typu pudełek to niedroga inwestycja w promocję firmy. Umieszczenie własnego nadruku na opakowaniach kartonowych dodaje im unikalnego uroku, wyróżniając znajdujące się w nich produkty na tle konkurencji i zachęcając do zakupu. Jednocześnie personalizowane kartony stanowią ważny element komunikacji z klientem, pozwalając na nawiązanie z nim pozytywnych relacji. Korzystanie z nich jest też świetnym sposobem na budowanie świadomości o marce.

Kartony z nadrukiem – sposób na nawiązanie relacji z klientem

Komunikacja z klientami może odbywać się na różne sposoby, zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie, dla których kartony z własnymi nadrukami są świetnym przykładem. Estetyczny wygląd takich opakowań kartonowych podnosi wartość znajdujących się w nich produktów. Do tego świadczy o profesjonalnym podejściu ich sprzedawcy do świadczonych usług. Wszystko to przekłada się na budowanie pozytywnych relacji z kontrahentami firmy i tym samym realną szansę na większe zainteresowanie jej ofertą.

Pudełka z nadrukiem – idealne miejsce na reklamę

Warto także podkreślić, że pudełko samo w sobie jest świetnym nośnikiem reklamy. Zapewnia mnóstwo miejsca na własne nadruki, w tym logo czy slogany reklamowe. Kartony spójne z identyfikacją wizualną marki przyczyniają się więc do budowania świadomości o niej.

Duży wybór wzorów i formatów – rodzaje wzorów i formatów kartonowych opakowań

Jako doświadczony producent kartonów z nadrukiem, w ofercie mamy wiele ich wzorów, z których każdy dostępny jest w różnych formatach do wyboru. Możemy spersonalizować m.in. opakowania:

 • klapowe
 • fasonowe,
 • typu oktabin.

Jak przebiega proces zamówienia i realizacji własnego nadruku na kartony?​

Pierwszym krokiem jest przygotowanie projektu grafiki, którą mają być ozdobione opakowania kartonowe z nadrukiem. Własny projekt wystarczy przesłać do nas w wiadomości e-mail. Na podstawie dostarczonych informacji przygotujemy wycenę produkcji kartonów – koszt w dużej mierze uzależniony jest od wielkości zlecenia.

Jak przebiega proces zamówienia i realizacji własnego nadruku na kartony?​

Mając nowoczesny park maszynowy, jesteśmy w stanie nanieść nadruk na wszystkie opakowania kartonowe. Własną grafiką można ozdobić m.in. kartony:

 • klapowe,
 • wykrojnikowe,
 • paletowe,
 • w formie oktabinów do sypkich produktów.

Jaką metodą robimy nadruk?

Do nanoszenia nadruków stosujemy metodą fleksograficzną jedno i wielokolorową. Jest ona optymalna w ujęciu jakości, kosztów przygotowania oraz ma znacznie korzystniejszy wpływ na środowisko niż inne techniki druku

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Tylko produkcja na większą skalę pozwala utrzymać wysoką konkurencyjność cen oferowanych przez nas opakowań. Z tego powodu, aby nanieść własny nadruk na kartony, minimalna wielkość zamówienia musi wynosić około 200 sztuk. Szczegółowych informacji udzielamy podczas kontaktu.

Ile kosztuje projekt nadruku kartonu?

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, gdyż koszt jego realizacji zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to:

 • wielkość nakładu,
 • rodzaj opakowań kartonowych,
 • rozmiary oraz kolorystyka grafik drukowanych na kartonach.

Jakie zalety mają kartony z nadrukiem?

Dostępne w naszej ofercie pudełka są chętnie wybierane z racji wielu ich zalet. Najważniejsze z nich to:

 • możliwość naniesienia na karton dowolnego, własnego nadruku – zarówno jedno-, jak i wielokolorowego,
 • ponadprzeciętna wytrzymałość,
 • uniwersalność zastosowania,
 • konkurencyjna cena.

Dlaczego warto wybrać opakowania z nadrukiem?

Warto zamawiać takie pudełka przede wszystkim w celu promowania przedsiębiorstwa oraz budowania pozytywnych relacji z klientami. Opakowania kartonowe z własnym nadrukiem są świetnym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji.