Jesteśmy producentem opakowań tekturowych o zróżnicowanym zastosowaniu. W naszej ofercie, oprócz kartonów i pudeł różnego typu znajdą Państwo, m.in. wysokiej klasy przekładki, narożniki i kratownice tekturowe. Specjalizujemy się też w produkcji wytrzymałych zabezpieczeń z tektury, które stanowią ekologiczną alternatywę dla artykułów zabezpieczających z tworzyw sztucznych, a przy tym pomagają optymalizować koszty pakowania i przewozu produktów.

Opakowania tekturowe - producent

Gamar - hurtownia i producent kartonów z tektury, pudełek oraz opakowań kartonowych

Producent opakowań z wieloletnim doświadczeniem

Początkowo Gamar był producentem opakowań tekturowych o niewielkim, lokalnym zasięgu. Otwarcie na  potrzeby klientów i oferowanie atrakcyjnych rynkowo rozwiązań zaowocowało jednak szybkim rozwojem i potrzebą ciągłego wzbogacania naszego parku maszynowego o nowe urządzenia. W 2001 r. wybudowaliśmy halę produkcyjno-magazynową, a z biegiem lat także kolejne budynki, które regularnie wyposażaliśmy w nowoczesne maszyny. Najnowszym obiektem jest postawiony w 2018 r. magazyn wysokiego składowania. W międzyczasie zwiększaliśmy też zatrudnienie oraz rozbudowywaliśmy flotę transportową, aby usprawnić proces dostarczania dostaw. Choć jako producent opakowań tekturowych mamy wieloletnie doświadczenie, nadal zwiększamy jakość naszych usług i staramy się sprostać potrzebom klientów z tak dużym zaangażowaniem, jak na początku naszej działalności. Dowodami na skuteczność naszych działań jest m.in. wdrażanie systemu zarządzania klasy ERP oraz wdrażania i certyfikacji systemu ISO a także liczna grupa klientów zadowolonych ze współpracy z Gamar Kartony.

Producent kartonów w standardzie FEFCO

katalog fefco

Aby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług, bazujemy również na katalogu FEFCO, który został stworzony przez Europejską Federację Producentów Tektury Falistej. Prezentuje on podstawowe rodzaje opakowań kartonowych z tektury falistej i litej wraz z ich dokładną charakterystykę. Zachęcamy do korzystania z katalogu lub kontaktu z nami w celu stworzenia indywidualnego projektu. Jako producent opakowań tekturowych możemy Państwu doradzić optymalny sposób jego przygotowania.