W tej kategorii znajdziesz pojemne i solidne kartony do pakowania, dostępne we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Wyprodukowane z najwyższej jakości tektury pudełka, przekładki oraz opakowania kartonowe doskonale sprawdzą się zarówno przy zabezpieczaniu prezentów, jak i podczas transportu dowolnych produktów, akcesoriów i materiałów. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów oraz bogate możliwości personalizacji czynią naszą ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Producent opakowań kartonowych

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie najpopularniejsze kształty kartonów umożliwiających pakowanie. Oferujemy m.in. płaskie, podłużne oraz małe kartoniki do wysyłki dla e-commerce i handlu stacjonarnego. Jednocześnie w naszej bogatej kolekcji dostępne są pudła wielkogabarytowe, sześcienne, prostopadłościenne oraz niestandardowe rozwiązania, idealne do przechowywania przedmiotów o nieregularnych kształtach.

 

Produkowane przez nas kartony do pakowania powstają z tektury falistej o 3- oraz 5- i 7-warstwowej strukturze. Realizujemy zamówienia na pudełka w nakładzie od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy, o parametrach odpowiadających indywidualnym warunkom danego zamówienia. Szeroka gama dostępnych produktów obejmuje m.in.:

  • tradycyjne klapowe opakowania z tektury,
  • wersje z logo lub firmowym nadrukiem,
  • opakowania paletowe i wielkogabarytowe,
  • oktabiny do przechowywania sypkich materiałów,
  • przekładki, wypełnienia, wkłady tekturowe,
  • wykrojnikowe pudełka o różnych zastosowaniach i kształtach.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze kartony do pakowania?

Własne, bogato wyposażone linie produkcyjne pozwalają nam realizować zarówno typowe, jak i niestandardowe zamówienia z ponad 100 rodzajów tektury. Z naszymi kartonami pakowanie towarów przestaje być problemem! Wybierając dowolny model z naszej kolekcji, zyskujesz gwarancję idealnie dopasowanej grubości, wysokiej jakości nadruku, a także doskonałej wytrzymałości i odporności na wilgoć. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje.