Jesteś właścicielem firmy przeprowadzkowej i potrzebne Ci profesjonalne kartony do pakowania? Jako producent opakowań, proponujemy pudełka do pakowania, które spełniają najwyższe standardy.

Kartony do pakowania paczek – nasza oferta

Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pudełek tekturowych. W tej kategorii znajdziesz pojemne i solidne kartony do pakowania, dostępne we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Wyprodukowane z najwyższej jakości tektury pudełka, przekładki oraz opakowania kartonowe doskonale sprawdzą się zarówno przy zabezpieczaniu składowania, jak i podczas przygotowania paczek do transportu dowolnych produktów, akcesoriów i materiałów. Nieograniczony wybór rozmiarów oraz bogate możliwości personalizacji czynią naszą ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Producent opakowań kartonowych

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie najpopularniejsze kształty kartonów umożliwiających pakowanie paczek. Oferujemy m.in. płaskie, podłużne oraz małe pudełka i opakowania do wysyłki dla e-commerce i handlu stacjonarnego. Jednocześnie w naszej bogatej kolekcji, dostępne są pudła wielkogabarytowe, sześcienne i prostopadłościenne. Proponujemy także niestandardowe rozwiązania, idealne do przechowywania przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Produkowane przez nas kartony do pakowania paczek, powstają z tektury falistej o 3- oraz 5- i 7-warstwowej. Realizujemy zamówienia na pudełka w nakładzie od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy, o parametrach odpowiadających indywidualnym warunkom danego zamówienia. Szeroka gama dostępnych produktów obejmuje m.in.:

  • tradycyjne klapowe opakowania z tektury, idealne na duże paczki przeznaczone do wysyłki,
  • wersje z logo lub firmowym nadrukiem,
  • opakowania paletowe i wielkogabarytowe,
  • oktabiny do przechowywania sypkich materiałów,
  • przekładki, wypełnienia, wkłady tekturowe,
  • wykrojnikowe pudełka o różnych zastosowaniach i kształtach.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze kartony do pakowania?

Jako profesjonalny producent pudełek i opakowań do magazynowania i wysyłki paczek mamy własne, bogato wyposażone linie produkcyjne, które pozwalają nam realizować zarówno typowe, jak i niestandardowe zamówienia z ponad 100 rodzajów tektury. Z naszymi kartonami pakowanie towarów przestaje być problemem! Wybierając dowolny model z naszej kolekcji, zyskujesz gwarancję idealnie dopasowanej grubości, wysokiej jakości nadruku, a także doskonałej wytrzymałości i odporności na wilgoć. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje.

Producent Gamar – Twój dostawca opakowań, kartonów i pudełek

Wszystkie oferowane przez naszą firmę kartony i pudełka do pakowania to wytrzymałe, solidne i wykonane przy użyciu najnowszej technologii opakowania do wysyłki paczek z różnego rodzaju i wielkości towarem. Ochrona przed zabrudzeniem, zabezpieczenie delikatnych artykułów (ceramicznych, porcelanowych, szklanych, elektronicznych itp.) wrażliwych na uszkodzenia, zróżnicowany asortyment standardowych kształtów i nietypowych fasonów – to najważniejsze zalety naszych produktów. Jako producent kartonów naszym klientom proponujemy również możliwość spersonalizowanego wielokolorowego nadruku na opakowaniach w dowolnej grafice i formie tekstowej. Taka usługa jest wykonywana przy wykorzystaniu nowoczesnych drukarek. Pudełko z logo firmy pełni zarówno funkcję zabezpieczającą towar podczas pakowania, magazynowania, wysyłki i przeładunku paczki, jak i świetnie odgrywa rolę marketingowego nośnika informacji i reklamy. Odpowiednio dobrana kolorystyka i rozmieszczenie danych na opakowaniu może przyciągnąć uwagę potencjalnego kupca i skłonić go do dokonania zakupu.

Ile kosztują kartony do pakowania?

Koszt zakupu opakowań tekturowych uzależniony jest od ich wielkości i przeznaczenia. Duże kartony do pakowania paczek, wykonane z 7-warstwowej tektury będą nieco droższe od mniejszych wersji. Więcej trzeba zapłacić także za pudełka z nadrukiem własnej grafiki. Istotny wpływ na koszt produkcji ma też wielkość nakładu. Jednak w każdym przypadku gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Jakie są rodzaje kartonów do pakowania?

Opakowania stosowane w procesie wysyłki towarów można podzielić na 3 główne grupy. Kartony do pakowania paczek, dostępne są w wersji:

klapowej – bardzo pojemne i solidne

fasonowej – przeznaczone głównie do małych produktów,

oktabinów – służą do przechowywania sypkich towarów.

Jak przygotować bezpiecznie zapakowany karton?

Podstawą jest stosowanie dobrej jakości opakowań – zapraszamy do składania zamówień. Oprócz tego przygotowując paczkę, należy pamiętać o:

  • wypełnieniu pustych przestrzeni wewnątrz kartonu,
  • owinięciu produktu zabezpieczeniem w postaci wypełniacza papierowego w przypadku towaru szczególnie wrażliwego lub delikatnego,
  • dokładnym zaklejeniu wieczka taśmą pakową.

Nasze kartony do pakowania to gwarancja najwyższej jakości! Pamiętaj, że jako producent z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy klientom szeroki wybór pudełek. Możesz kupić u nas zarówno małe kartony do pakowania, jak i duże kartony do pakowania – wszystko zależy od Twoich potrzeb. Wychodzimy również naprzeciw potrzebom klientów, oferując im rozwiązania nieszablonowe. Bez trudu stworzymy takie opakowanie, które doskonale sprawdzi się w danych okolicznościach. Nie można zapomnieć również o tym, że nasze pudełka do pakowania są w pełni ekologiczne! Dobrze wiemy, jak ważna jest dbałość o środowisko, dlatego proponujemy klientom takie produkty, które nie wpływają na przyrodę w niekorzystny sposób.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja zadowolenia, o czym przekonało się już wielu klientów. Jeśli nie wiesz, która forma opakowania sprosta Twoim potrzebom, to koniecznie się z nami skontaktuj – chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie. Sprawdź również inne nasze produkty – asortyment GAMAR obejmuje takie akcesoria, jak:

jak również oktabiny oraz opakowania z tektury falistej.

Nie sposób nie wspomnieć również o takich produktach, jak kartony i pudełka klapowe, kartony paletowe czy przekładki kartonowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, proponujemy także pudełka fasonowe i kratownice tekturowe oraz zabezpieczenia z tektury. Zapraszamy!