Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości pudełek tekturowych. W tej kategorii znajdziesz pojemne i solidne kartony do pakowania, dostępne we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Wyprodukowane z najwyższej jakości tektury pudełka, przekładki oraz opakowania kartonowe doskonale sprawdzą się zarówno przy zabezpieczaniu składowania, jak i podczas przygotowania paczek do transportu dowolnych produktów, akcesoriów i materiałów. Szeroki wybór dostępnych rozmiarów oraz bogate możliwości personalizacji czynią naszą ofertę w pełni dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających Klientów.

Producent opakowań kartonowych

Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się wszystkie najpopularniejsze kształty kartonów umożliwiających pakowanie paczek. Oferujemy m.in. płaskie, podłużne oraz małe pudełka i opakowania do wysyłki dla e-commerce i handlu stacjonarnego. Jednocześnie w naszej bogatej kolekcji, dostępne są pudła wielkogabarytowe, sześcienne i prostopadłościenne. Proponujemy także niestandardowe rozwiązania, idealne do przechowywania przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Produkowane przez nas kartony do pakowania paczek, powstają z tektury falistej o 3- oraz 5- i 7- warstwowej strukturze. Realizujemy zamówienia na pudełka w nakładzie od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy, o parametrach odpowiadających indywidualnym warunkom danego zamówienia. Szeroka gama dostępnych produktów obejmuje m.in.:

 • tradycyjne klapowe opakowania z tektury, idealne na duże paczki przeznaczone do wysyłki
 • wersje z logo lub firmowym nadrukiem,
 • opakowania paletowe i wielkogabarytowe,
 • oktabiny do przechowywania sypkich materiałów,
 • przekładki, wypełnienia, wkłady tekturowe,
 • wykrojnikowe pudełka o różnych zastosowaniach i kształtach.

Dlaczego warto sięgnąć po nasze kartony do pakowania?

Jako profesjonalny producent pudełek i opakowań do magazynowania i wysyłki paczek mamy własne, bogato wyposażone linie produkcyjne, które pozwalają nam realizować zarówno typowe, jak i niestandardowe zamówienia z ponad 100 rodzajów tektury. Z naszymi kartonami pakowanie towarów przestaje być problemem! Wybierając dowolny model z naszej kolekcji, zyskujesz gwarancję idealnie dopasowanej grubości, wysokiej jakości nadruku, a także doskonałej wytrzymałości i odporności na wilgoć. Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje.

Producent Gamar – Twój dostawca opakowań, kartonów i pudełek

Wszystkie oferowane przez naszą firmę kartony i pudełka do pakowania to wytrzymałe, solidne i wykonane przy użyciu najnowszej technologii opakowania do wysyłki paczek z różnego rodzaju i wielkości towarem. Ochrona przed zabrudzeniem, zabezpieczenie delikatnych artykułów (ceramicznych, porcelanowych, szklanych, elektronicznych itp.) wrażliwych na uszkodzenia, zróżnicowany asortyment standardowych kształtów i nietypowych fasonów – to najważniejsze zalety naszych produktów. Jako producent kartonów naszym klientom proponujemy również możliwość spersonalizowanego wielokolorowego nadruku na opakowaniach w dowolnej grafice i formie tekstowej. Taka usługa jest wykonywana przy wykorzystaniu nowoczesnych drukarek. Pudełko z logo firmy pełni zarówno funkcję zabezpieczającą towar podczas pakowania, magazynowania, wysyłki i przeładunku paczki, jak i świetnie odgrywa rolę marketingowego nośnika informacji i reklamy. Odpowiednio dobrana kolorystyka i rozmieszczenie danych na opakowaniu może przyciągnąć uwagę potencjalnego kupca i skłonić go do dokonania zakupu.

Ile kosztują kartony do pakowania?

Koszt zakupu opakowań tekturowych uzależniony jest od ich wielkości i przeznaczenia. Duże kartony do pakowania paczek, wykonane z 7-warstwowej tektury będą nieco droższe od mniejszych wersji. Więcej trzeba zapłacić także za pudełka z nadrukiem własnej grafiki. Istotny wpływ na koszt produkcji ma też wielkość nakładu. Jednak w każdym przypadku gwarantujemy konkurencyjne ceny!

Jakie są rodzaje kartonów do pakowania?

Opakowania stosowane w procesie wysyłki towarów można podzielić na 3 główne grupy. Kartony do pakowania paczek, dostępne są w wersji:

 • klapowej – bardzo pojemne i solidne
 • fasonowej – przeznaczone głównie do małych produktów,
 • oktabinów – służą do przechowywania sypkich towarów.

Jak przygotować bezpiecznie zapakowany karton?

Podstawą jest stosowanie dobrej jakości opakowań – zapraszamy do ich zamawiania od naszej firmy Gamar. Oprócz tego szykując paczkę, należy pamiętać o:

 • wypełnieniu pustych przestrzeni wewnątrz kartonu,
 • obłożeniu folią bąbelkową pakowanych rzeczy – szczególnie delikatnych,
 • dokładnym zaklejeniu wieczka taśmą pakową