Czas  i  wysoka  jakość  zapakowania  produktu  nie  muszą  stanowić  osobnych  aspektów,  których  nie  można  połączyć. Wystarczy  tylko  zastosować  rozwiązania,  które  pozwolą  użytkownikom  sprawnie  zapakować  towar,  jednocześnie zachowując  należytą  estetykę.  Wykorzystywane  są  w  tym  celu  kartony  klejone,  które  dostarczane  są  do  zakładu przemysłowego, hali magazynowej lub sklepu w stanie gotowym. Wystarczy tylko złożyć kilka elementów, co zajmuje niewiele czasu – główne komponenty są już połączone i nie wymagają dodatkowych prac. Kartony klejowe to doskonała propozycja dla każdej firmy, która zajmuje się transportem lub przechowywaniem towaru.  Na  rynku  można  spotkać  się  z  różnymi  wariantami  tego  rodzaju  opakowań.  Mogą  to  być pudła z wieczkiem, kartony teleskopowe, transportery na napoje, a także tacki. Dzięki temu z powodzeniem można je wykorzystać również podczas ekspozycji wybranych produktów. Są to rozwiązania nie tylko przystępne w eksploatacji, ale także uniwersalne.

Zalety kartonów klejonych

W przypadku firm, którym zależy na skróceniu czasu pakowania, kartony klejone stanowią idealne rozwiązanie. Można z nich korzystać od razu – bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności tj. zszywania czy sklejania. Praktyczność, łatwość użycia, trwałość oraz estetyka wykonania to główne zalety tych produktów. Producent opakowań zapewnia szeroką ofertę gotowych kartonów, które sprawdzą się w firmach specjalizujących się w przewożeniu i przechowywaniu zróżnicowanych artykułów. Ze względu na staranność wykonania wiele z nich może z powodzeniem służyć także do ekspozycji produktów w sklepach. Uniwersalność zastosowania i bogata oferta producenta to zatem kolejne atuty, które przyczyniają się do niesłabnącego zainteresowania kartonami klejonymi ze strony klientów.

Rodzaje kartonów klejonych

Dopasowanie produktów optymalnych do oczekiwań klientów o zróżnicowanych potrzebach jest możliwe, dzięki bogatemu asortymentowi kartonów klejonych, Tacki do zabezpieczania butelek, kartony z kratownicą, wieczkiem lub teleskopowe, a także transportery kartonowe służące do przewożenia napojów i kartony ekspozycyjne, które łączą w sobie trwałość z wysoką estetyką to przykłady kartonów klejonych dostępnych w naszej ofercie. Duży wybór modeli kartonów w powiązaniu z uniwersalnym zastosowaniem wielu z nich (podczas transportu oraz prezentacji produktu w sklepie) sprawia, że z powodzeniem sprawdzą się one u klientów działających w różnorodnych branżach. Stanowią więc podstawowy typ asortymentu, którego nie może zabraknąć w żadnej hurtowni.